Mechanik samochodowy Kielcefirma Autolin tel.:41-348-03-38

Usługi

Mechanika pojazdowa

Nasza firma to warsztat samochodowy, który zajmuje się wykonywaniem różnych napraw oraz innych usług o charakterze mechanicznym. Oferujemy profesjonalne naprawy silników oraz innych układów i podzespołów w pojazdach osobowych, dostawczych, terenowych, motocyklach, quadach czy też w silnikach łodzi motorowych. Stosujemy nowoczesne urządzenia oraz najwyższej jakości wyposażenie, dzięki któremu wszystkie naprawy są bardzo skuteczne.

Naprawy silników

Jedną z głównych specjalizacji naszego warsztatu jest naprawa silników w wyżej wymienionych pojazdach i maszynach. Jesteśmy w stanie szybko i bezproblemowo wykrywać nawet drobne przyczyny poważnych usterek dzięki nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu. To z kolei przekłada się na bardzo szybkie naprawy zgodne z technologią producentów samochodów oraz z wymaganiami klientów.

Naprawy zawieszeń

Nasza firma zapewnia swoim klientom również możliwość korzystania z usług obejmujących naprawę różnych elementów zawieszenia. Dzięki takim naprawom i czynnościom serwisowym, samochód będzie dobrze się trzymał drogi oraz nie będą się pojawiały żadne problemy z zawieszeniem. Ta oraz inne usługi są oferowane przede wszystkim dla klientów z Kielc oraz okolic.

Naprawa hamulców

Jesteśmy warsztatem samochodowym, który oferuje również fachowe naprawy hamulców. Zajmujemy się wymianą klocków i tarcz hamulcowych. Dzięki takiej pomocy układ hamulcowy w samochodzie działa niezawodnie, a kierowca nie zostanie zaskoczony awarią w przypadku konieczności nagłego hamowania. Oferta tego typu dotyczy również sprawdzania stanu oraz wymiany i uzupełniania poziomu płynu hamulcowego.

Wymiana rozrządu

Kolejną istotną usługą oferowaną przez naszą firmę jest wymiana rozrządu. Takiej wymiany należy dokonywać regularnie w pojazdach, zwykle po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów. Wymiana jest dokonywana w sposób dokładny przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu można mieć pewność, że silnik będzie działał prawidłowo.

Układy wydechowe

Oferujemy również remonty oraz wymianę elementów układu wydechowego. Takie prace zapewniają odpowiednie odprowadzanie spalin zgodne z zasadami zachowania bezpieczeństwa środowiska. W naszej ofercie znajdują się tłumiki oraz inne elementy układu wydechowego w wersji oryginalnej oraz tańsze zamienniki posiadające wysoką jakość.

Elektronika samochodowa

W naszej firmie zatrudnieni są specjaliści z dziedziny elektroniki samochodowej. Posiadają oni doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Warto dodać, że korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu usługi z zakresu elektroniki samochodowej są realizowane w sposób profesjonalny.

Klimatyzacja samochodowa

W skład naszej oferty wchodzi również pomoc z zakresu napraw oraz serwisowania systemów klimatyzacji samochodowej. Dzięki czyszczeniu, wymianie filtrów oraz uzupełnianiu i naprawom, klimatyzacja działa w pojeździe w sposób wydajny oraz bezpieczny dla ludzkiego zdrowia.

Serwis ogumienia

Kolejną istotną usługą oferowaną przez nasz warsztat jest wulkanizacja. Zapewniamy fachowe usługi związane z naprawą opon oraz ich wymianą. Oferujemy też wyważanie oraz wykonywanie wielu innych prac dzięki którym opony zapewniają odpowiednie właściwości jezdne.